פשיטת רגל חברה

פשיטת רגל חברה – מה חשוב לדעת...
בישראל יש לצערנו לא מעט עסקים שלא מצליחים ונופלים לאחר זמן מה. חלק מאותם עסקים הן חברות שונות, חברות אשר בשלב מסוים הגיעו למצב בו הן חדלות פירעון. חדלות פירעון זה אי יכולת לשלם את החובות מה שמוביל במקרים רבים לפתיחת הליך פשיטת רגל חברה. הליך כזה צריך להיות מנוהל על ידי עורך דין מקצועי מבחינת החברה, עורך דין שיוכל להגיע להסדר עם הנושים השונים. אם אתם מחפשים עורך דין פשיטת רגל בפתח תקווה, אחד שיודע גם לייצג חברות לא תתקשו אך תצטרכו למצוא מישהו מומחה שיש לו קבלות בתחום.

שלבים בביצוע הליך של פשיטת רגל של חברה
עורכי דין פשיטת רגל בפתח תקווה כמו גם בכל מקום אחר הם חלק בלתי נפרד מניהול תיק פשיטת רגל. יש שלבים שונים בתהליך פשיטת רגל של חברה. ראשית, מגישים בקשה לבית המשפט המחוזי על פירוק החברה ומינוי כונס נכסים שיטפל בנכסים של החברה, בקשה כזו צריכה כמובן לפרט את מצבה הכלכלי של החברה.

שנית, פתיחת תיק בבית המשפט המחוזי כוללת תשלם אגרות וגם בזה צריך לטפל עורך הדין שלישית, מתקיימת אסיפת נושים בה כל אחד מן הנושים מציג את טיעוניו למה הוא זה שיהיה קודם לאחר בחלוקת הנכסים, ורביעית, מתקיים דיון על פשיטת הרגל, בקשה שהוגשה על ידי הנושים. במקביל, כונס הנכסים של החברה בודק מה יש לה בפירוט ומגיש את הדוח הזה לבית המשפט.

פשיטת רגל של חברה – השלב האחרון בקיומה...
פשיטת רגל של חברה מגיע במקרים רבים על ידי הנושים. הם לא מקבלים תקופת מה את מה שמגיע להם והם מבינים שאין להם שום דרך לקבל את הכסף שלהם אם לא בהליך כזה. החברה אם כן חייבת לדאוג לעצמה לעורך דין מבעוד מועד.

למה דווקא משרד גיטלין – קלימי?
אנו במשרד גיטלין – קלימי בעלי ניסיון רב בייצוג של חברות בתיקי פשיטת רגל ונשמח לספק גם לכם ייעוץ משפטי כמו גם לטפל בהליך הזה בצורה מיטבית.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |