עורכי דין לפשיטות רגל

מהי פשיטת רגל אישית.
פשיטת רגל אישית היא שונה מפשיטת רגל של חברה. יש לצערנו לא מעט אנשים שמגיעים למצב הזה, מצב בו הם אינם יכולים להחזיר את החובות שלהם, מצב בו הנושים לוחצים עליהם ואין להם שום דרך להיחלץ מהמצב אליו הם נקלעו והם צריכים להכריז על פשיטת רגל.

כל מה שצריך הוא לפנות לעורך דין שמתמחה בתחום ולהיפגש איתו ולהסביר לו את המצב. עורכי דין לפשיטות רגל הם אלו שמייצגים את החייב אל מול המערכת, והם אלו שממלאים את הטפסים ועושים הכול על מנת שההליך יסתיים במהירות מה שכולל כמובן כינוס נכסים וחלוקה שלהם אם הם קיימים, לנושים השונים.

אינטרס של כולם
הליך פשיטת רגל הוא בסופו של דבר אינטרס של כולם. בראש ובראשונה הוא כמובן אינטרס של בעל החוב שמעוניין להשאיר את החובות שלו מאחוריו ולהתחיל בחיים חדשים, אך מעבר לכך זה גם אינטרס של הנושה מכיוון שהוא לא מקבל את מה שחייבים לו והדרך היחידה לקבל ולו חלק מזה היא על ידי קבלה של חלק מהנכסים של החייב אם הם קיימים, וכך הוא יוכל להחזיר לעצמו חלק מן הכסף. גם למדינה יש אינטרס ברור מכיוון שחייב שהחשבון שלו מעוקל והוא אינו יכול לעבוד לא משלם מיסים, והליכים משפטיים גם הם הוצאות שהמדינה מעדיפה לוותר עליהן.

חקירת יכולת
חקירת יכולת היא חקירה שמתבצעת על ידי ההוצאה לפועל על ידי ראש ההוצאה לפועל. היא נועדה בשביל להבין מהם החובות אל מול הנכסים וההכנסות של החייב. בדיקת חייב מוגבל באמצעים יכולה לערב גם את הזכאי ואת עורך דינו אם הם חושבים שיש עוד נכסים שהחייב לא דיווח עליהם. 

כל אלו צריכים להיות עם ייצוג של עו"ד, ואם כבר עו"ד אז משרד גיטלין – קלימי
משרד עו"ד גיטלין קלימי מייצג חייבים אל מול ההוצאה לפועל, אנשים שהגיעו למצב של פשיטת רגל אישית כמו גם חברות בהליך פשיטת רגל. אם גם אתם צריכים את השירותים שלנו נשמח לספק אותם לכם ונשמח לסייע לכם בכל דבר.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |