עורך דין לפשיטות רגל

איך מוצאים עורך דין לפשיטות רגל?
זה יכול לקרות לכל אחד וזה אכן קורה ללא מעט אנשים, בעיקר כאלו שפתחו עסקים, נכנסו לחובות ולא יכולים לצאת מזה. הרגע בו נהפכים לחדלי פירעון הוא הרגע המכריע, רגע בו אי אפשר כבר להחזיר את החובות השונים לנושים השונים ולכן לעיתים האופציה היחידה להשאיר את החובות הללו מאחור היא על ידי הליך פשיטת רגל. הליך פשיטת רגל הוא הליך בו החייב מצהיר על הבעיה שלו ומבין שאם יש לו נכסים הם עלולים להיפגע. בהליך זה הנכסים מחולקים בין הגורמים השונים שהוא חייב להם כסף, וכך לפחות הם מקבלים חלק ממה שחייבים להם. מי שנקלע למצב כזה צריך עורך דין לפשיטות רגל, עורך דין שיוכל לסייע לו לעבור את זה ולהתחיל את חייו מהתחלה.

מה חשוב במציאת עורך דין?
אם אתם מחפשים עורך דין פשיטת רגל בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ יש כמה פרמטרים שאתם צריכים לוודא. ראשית, אם יש לכם המלצה על עו"ד פשיטת רגל בפתח תקווה או בכל מקום אחר זה הכי טוב. זה מאפשר לכם לדעת כבר מההתחלה שאתם בידיים טובות. שנית, חשוב לוודא מהו ניסיונו של אותו עורך דין והאם זה התחום העיקרי בו הוא עוסק. עורך דין עם ניסיון יוכל לחלץ אתכם מהמצב מהר יותר וטוב יותר מכל אחד אחר. הוא יידע לנהל משא ומתן עם הנושים בהוצאה לפועל, והוא יידע איך להפחית את החובות שלכם שם, וכמובן לקיים את הליך פשיטת הרגל עצמו כמה שיותר מהר.

יש דרך להיחלץ...
מסתבר שגם אם מגיעים למצב של חדלות פירעון יש אפשרות לצאת מזה. יש אפשרות להתחיל את החיים מחדש וכל מה שצריך הוא לקבל החלטה אמיצה ולקבל את הליווי המתאים.

עורך דין פשיטת רגל – רק במשרד גיטלין – קלימי
אם אתם מחפשים אחר עורך דין לפשיטות רגל, אנו במשרד גיטלין – קלימי מתמחים בכך. אנו נשמח לתת לכם עצות טובות ובעיקר לנהל את ההליך הזה בצורה כמה שיותר טובה ומהירה עבורכם.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |