עו"ד לפשיטות רגל

מי צריך עו"ד לפשיטות רגל?
הליך פשיטת רגל הוא הליך מוכר ומקובל בעולם המודרני. הוא חיובי עבור שני הצדדים. מצד החייב, הוא יכול להתחיל בחיים חדשים ויכול לשקם אותם והוא לא צריך להמשיך ולסחוב על גבו את החוב הזה. מצד שני הנושים שלא לא צריכים להמשיך ולרדוף אחרי הכסף. הם מקבלים את החלק שלהם לאחר החלוקה בין כל הנושים רגע אחרי כינוס הנכסים. זהו סוף פסוק מצד כל המערכות ומעין "ריסטארט" עבור פושט הרגל.

אך בשביל לקיים את ההליך הזה בצורה נכונה צריך עו"ד לפשיטות רגל שייצג במקרה זה. אם אתם גרים בפתח תקווה או סביבותיה עורך דין פשיטות רגל בפתח תקווה יכול לסייע לכם.

מה האינטרס של המדינה?
אם אתם מחפשים עורך דין פשיטת רגל בפתח תקווה אתם מבינים בוודאי מהו האינטרס שלכם. אך מעבר לאינטרס שלכם מהו האינטרס של המדינה? או יותר נכון לשאול את זה ברבים: מהם האינטרסים של המדינה בהליך כזה. אם כן ישנם שלושה אינטרסים מרכזיים שחשוב לדעת אותם ולהבין מכך שכל הנוגעים בדבר רוצים את זה. חובות כרוכים בהליכים משפטיים מה שכרוך בעלויות עבור המדינה ואם היא יכולה לחסוך את זה מה טוב.

אינטרס נוסף של המדינה הוא מיסים – חלק ניכר מהכנסות המדינה הן הכנסות ממיסים ומי שחדל פירעון לא מכניס למדינה מיסים והיא רק מפסידה מזה. האינטרס השלישי הינו קצבאות, אזרח שנחשב לחדל פרעון הוא אזרח שנתמך על ידי קצבאות שמשולמות מקופת המדינה ולכן עדיף כמה שיותר מהר להוציא אותו מהמצב הזה בכדי שגם המדינה תפסיק לשלם.

להתגבר על החשש...
מציאת עו"ד לפשיטות רגל היא פשוטה, יש לא מעט כאלו ואם אתם גרים באזור פתח תקווה עורך דין פשיטת רגל בפתח תקווה יכול לספק לכם את המענה הדרוש. חייבים רבים דוחים את האופציה הזו על הסף אם בגלל הבושה ואם בגלל חששות נוספים. כל מה שצריך הוא לאזור אומץ ולהתחיל בהליך הזה, וזה פתח להתחלה של חיים חדשים, חיים פשוטים יותר וללא חובות.

משרד עו"ד גיטלין – קלימי מתמחה בתחום פשיטות הרגל, וישמח לספק גם לכם שירות מצוין ואדיב
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |