משרדי עו"ד לפשיטות רגל

מה חשוב באיתור משרדי עו"ד לפשיטות רגל?
פשיטת רגל היא הליך שרבים בוחרים בו לאחר שהם נמצאים בחובות כבדים בדרך כלל זמן רב, חובות שהם לא יכולים להתגבר עליהם בשום צורה ובשלב מסוים הם הופכים לחדלי פירעון. המונח: חדלות פירעון, כשמו כן הוא, אין אפשרות לשלם את החובות ואין את היכולת לעמוד על הרגליים בזמן הקרוב, מה שבסופו של דבר מצריך עשיית "ריסטארט" בשביל לנקות את החובות הקיימים ולהתחיל עם חיים חדשים. אם אתם גרים בסביבות פתח תקווה ומחפשים אחר עורכי דין פשיטות רגל בפתח תקווה תוכלו למצוא לא מעט כאלו, אך חיפוש עורכי דין פשיטת רגל בפתח תקווה מצריך בדיקה מקדימה בשביל למצוא את המשרד הנכון.

מציאת המשרד הנכון
משרדי עו"ד לפשיטות רגל יש אם כן לא מעט אך יש כמה פרמטרים שעליכם לבדוק לפני שאתם מחליטים על המשרד המתאים לכם. ראשית ההתמחות, יש עורכי דין עם התמחויות שונות וכל מה שצריך הוא עורך דין שמתמחה ספציפית בתחום של פשיטות רגל. בנוסף, עליכם לבדוק  מהו הניסיון של אותו עורך דין או אותו משרד, כמה שנים הוא עושה את זה וכמה שנים הוא מתעסק עם התחום הזה. ושלישית, מהי מידת ההצלחה שלו – אתם יכולים לבקש טלפון של מישהו שיסכים לדבר איתכם ולספר לכם על המשרד ועל הטיפול בבעיה הספציפית שלו, איך היה היחס ומה הוא הצליח בסופו של דבר להשיג עבורו.

לא צעד פשוט אך מחייב...
הכרזה על פשיטת רגל היא אחד הדברים הכי לא פשוטים עבור מי שצריך לעשות אותו אך היא צעד מחייב. לאחר סיום ההליך אומנם יתבצע כינוס נכסים והם יחולקו לנושים בסדר מסוים כפי שהחוק קבע, אך מאידך בעל החובות ישתחרר מהם סוף סוף ויוכל להמשיך את חייו. הוא יוכל שוב לחייך וירגיש איך העול הזה ירד ממנו, והוא יוכל לשקם את עצמו ולהתחיל חיים חדשים ולהצליח בהם. לעיתים התגברות על הבושה הם כל מה שצריך בשביל להצליח בחיים גם אם מגיעים למצב כזה שצריך להיחלץ ממנו.

עם משרד עו"ד גיטלין – קלימי תוכלו סוף סוף לפתוח דף חדש בחיים שלכם, לקבל את היחס לו אתם ראויים ובעיקר טיפול מסור ומקצועי.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |