טיפול בצ'קים חוזרים

טיפול בצ'קים חוזרים וגבייה בכלל...
היום אומנם יש פחות העברות של צ'קים מיד ליד בעיקר כשמדבר על אנשים פרטיים מול עסקים אך זה עדיין קיים בעיקר בתשלומים בין עסקים שונים. אם אתם עובדים עם צ'קים ומקבלים כאלו מספקים שלכם או לקוחות שלכם והכל עובד בסדר אין בעיה. הבעיה מתחילה כשצ'קים חוזרים ואי אפשר לראות מהם כסף, מה שמצריך פנייה לבעל הצ'ק. יכולות להיות גם טעויות ויכולים להיות מצבים בהם בעל הצ'ק יתקן במהירות את הבעיה,

אך אם לא, הדרך היחידה שלכם לגבות את הצ'ק היא על ידי ההוצאה לפועל ואת זה אתם צריכים לעשות דרך עורך דין. טיפול בצ'קים חוזרים כמו גם שיקים מוגבלים הוא לא דבר של מה בכך והוא מצריך התערבות של גורמים משפטיים.

חוב לבנק
אם יש לכם חוב לבנק ואתם יכולים לסגור אותו עם סיוע של קרוב משפחה וכדומה זה מצוין. אך מה קורה אם יש לכם חוב ואתם לא מצליחים לסגור אותו? מה קורה אם אתם באוברדראפט והבנק מפסיק לכבד צ'קים שלכם, כרטיסי אשראי וכדומה? מסתבר שיש מה לעשות עם זה ועם עורך דין מהתחום שיוכל לנהל משא ומתן אפשר להפחית אפילו את גובה החוב ולקבל תנאים טובים לסגור את החוב הזה. אל תחכו לרגע בו תצטרכו לעמוד מול ההוצאה לפועל ואל תחשבו שזה יסתדר מעצמו. פנו לעורך דין מוסמך מהתחום שיסייע לכם כמה שיותר מהר.

למה דווקא משרד גיטלין – קלימי?
אם קיבלתם צ'קים ללא כיסוי ואתם לא יודעים מה לעשות ואיך אתם יכולים לקבל את הכסף שלכם כמה שיותר מהר או אם יש לכם חוב לבנק ואתם לא יודעים איך לצאת ממנו ובעיקר איך להפחית אותו בצורה ניכרת, אנחנו במשרד עו"ד גיטלין – קלימי נוכל לסייע לכם. הניסיון רב השנים שלנו יחד עם הלקוחות המרוצים הרבים הם ההוכחה שאנו עושים את עבודתנו בצורה הטובה ביותר ונשמח לסייע גם לכם להיחלץ מהמצבים הללו. אנו מקפידים לכבד כל לקוח ולהתייחס לכל מקרה כמו גם לתת מענה מקצועי לכל אחד כזה.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |