טיפול בפשיטת רגל, עושים עם משרד גיטלין-קלימי!

למשרד עורכי דין גיטלין-קלימי מגיעות בכל שבוע עשרות בקשות לפשיטת רגל או לטיפול במצבים של פשיטת רגל. משרד עורכי דין גיטלין-קלימי מתמחה בתחומים של הוצאה לפועל ושל פשיטות רגל, ומטפל היטב במצבים אלה מכל הכיוונים – הן מכיוונו של פושט הרגל והן מכיוון הנושים המנסים לגבות את חובם.

בקשות לפשיטת רגל
טיפול בפשיטות רגל נעשה במשרד עורכי דין באופן מקיף ומלא. תחילה, מוגשות בקשות לפשיטת רגל. המשרד מלווה את פושט הרגל לכל אורך התהליך, ומסייע לו לפתוח תיק מתאים, ולהגיש את כל המסמכים הדרושים על מנת שניתן יהיה למנות עבורו כונס נכסים, ולעצור הליכים של הוצאה לפועל או הליכים משפטיים אחרים אשר נערכים נגדו.

חקירות יכולת
במקרים רבים פשיטת רגל, נערכות חקירות יכולת אחר פושט הרגל. החקירות הללו נועדו לבדוק אם אכן החייב אינו יכול לעמוד בהחזרי החובות שעומדים מולו, והאם אין סכומי כסף או נכסים שאותם הוא מסתיר, חלילה, על מנת להתחמק מתשלום החובות. גם תהליך כזה חשוב שייעשה בליווי של עורכי דין מקצועיים, על מנת לפתור בעיות משפטיות, אם ישנן.

משרד גיטלין-קלימי
משרד עורכי דין גיטלין-קלימי מתמחה במספק תחומים: דיני משפחה, מקרקעין ונושאים הקשורים להוצאה לפועל ולפשיטת רגל. כל התחומים הללו מרוכזים תחת קורת גג אחת במשרד גיטלין-קלימי, על מנת שהלקוחות יוכלו לקבל ייעוץ מקיף בכל תחום שבו הם זקוקים לסיוע. משרד עורכי דין גיטלין-קלימי מתמחה בייעוץ מקיף בכל התחומים, תוך ידע ובקיאות רבה. בתחום פשיטות הרגל, מציע המשרד מגוון שירותים, כמו גבייה של חובות עבור הנושים, בנייה ועריכה של משא ומתן בין החייב לבין הנושה, טיפול בהליכים משפטיים אשר קיימים כנגד החייב ועוד מגוון רחב של שירותים חשובים מאד בתחום. במשרד ישנה התמחות מיוחדת בתחום של הוצאה לפועל, והמשרד מסייע למי שנקלע לחובות בכל תחום משפטי, כמו גם לנושים אשר מעוניינים לגבות את חובם.

יש לכם בקשות לפשיטת רגל? בואו לטפל בעניין בצורה הטובה והיעילה ביותר, במשרד עורכי הדין גיטלין-קלימי!
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |