טיפול בפשיטות רגל

טיפול בפשיטות רגל – איך הוא מתבצע?
בשביל להגיע למצב בו ניתן להכריז על פשיטת רגל, צריך להיות על פי החוק עם חובות במינימום סך של 16122 ₪ ועם נכסים שלא יכולים לכסות את סכום החוב. ברוב המקרים המדובר יהיה על חוב הרבה יותר גדול, חוב שנצבר עם השנים מכל מיני סיבות. הכרזה על פשיטת רגל היא הליך שאף אחד לא רוצה בו וברוב המקרים אף מתביישים בו, אך כשאין מה לעשות אין מה לעשות – חייבים לעשות את זה בשביל שניתן יהיה להתחיל מהתחלה. טיפול בפשיטות רגל צריך להתבצע על ידי עורך דין שהוסמך לכך, בין אם מדובר על עו"ד פשיטות רגל בפתח תקווה או עו"ד פשיטות רגל בתל אביב וזה מחייב בהליך מסודר שהחוק מחייב.

הגשת צו כינוס
תהליך טיפול בפשיטת רגל מתחיל למעשה עם הגשת צו כינוס נכסים. צו כזה יכול להיות מוגש על ידי הנושים או על ידי החייב עצמו וכינוס נכסים כשמו כן הוא – מתחילים לראות מה יש לחייב ובמה ניתן יהיה לעשות שימוש בכדי לשלם לפחות חלק מהחוב לנושים. במקרים מסוימים בית המשפט ממנה כונס נכסים ואת זה עושים כשיש לחייב נכסים ובית המשפט רוצה לתפוס אותם כמה שיותר מוקדם. עו"ד פשיטות רגל בפתח תקווה או עו"ד פשיטות רגל בתל אביב יידעו איך לעשות את זה נכון, בצורה פשוטה ויעילה כזו שתסייע לכל הצדדים לעבור את זה במהירות.

כולם מרוויחים...
הליך פשיטת רגל הוא הליך בו כולם מרוויחים. החייב יכול סוף סוף לפתוח דף חדש בחייו, דף בו הוא יוכל לשקם את חייב ולחזור לתלם. מצד שני המדינה מרוויחה פה כמה דברים. ראשית, כל סחבת משפטית עלה כסף וכך בהליך מעין זה ניתן לחסוך אותו. שנית, המדינה לא מקבלת מיסים ממי שחייב ולא יכול להכניס והיא רוצה כמה שיותר מהר לחזור ולהכניס. ושלישית, בכל מקרה אין לחייב איך להחזיר את חובותיו וזו הדרך היחידה להחזיר את המצב לקדמותו בכדי שניתן יהיה להמשיך את החיים כדי שכולם ירוויחו. 

אם אתם מחפשים משרד עורכי דין שיטפל לכם בהליך פשיטת רגל, משרד גיטלין – קלימי הוא המשרד המוביל בישראל בתחום.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |