טיפול בחובות – המומחיות של משרד גיטלין-קלימי!

חובות הם דבר שמתרחש בכל מקום: לאנשים פרטיים, לחברות, למוסדות וכן הלאה. כאשר מתרחשים מצבים של חובות לא משולמים, בין אם החוב הוא של החברה או שהחוב הוא של אדם אחר לחברה, חשוב מאד לטפל בהם באופן משפטי וחוקי, על מנת לפתור את הבעיה לשביעות רצון כל הצדדים. משרד עורכי הדין גיטלין-קלימי מציע לכם שירות מקצועי בכל הנוגע לחובות למוסדות ולנושאים דומים אחרים.

חובות למוסדות
כאשר קיימים חובות למוסדות, חשוב לטפל בהם בצורה טובה. כמובן, כל מוסד צריך לדאוג מראש להתנהלות כלכלית נכונה, ולתשלום של החובות שלו בזמן. אך כאשר נוצר מצב שבו המוסד אינו יכול לשלם את החוב שלו, יש צורך בהתערבות משפטית. טיפול בחובות צריך להיעשות בצורה מקצועית, על מנת לפתור את הבעיה בצורה חוקית ונכונה.

פשיטת רגל חברה
לא פעם, הפתרון היחיד לבעיות מסוג זה הוא פשיטת רגל של המוסד או החברה. פשיטת רגל מאפשרת למוסד לשלם את חובותיו בצורה הטובה ביותר, על פי יכולות המקום, ולקבל צו הפטר על חובות שאותם אינו יכול לשלם באופן ריאלי, כך שהחברה או המוסד יכולים להתאושש.

משרד עורכי דין גיטלין-קלימי
אם אתם חברה או מוסד אשר זקוק לסיוע בענייני חובות או פשיטת רגל, הגעתם למקום הנכון. משרד עורכי הדין גיטלין-קלימי מתמחה בכל התחומים של פשיטת רגל, הוצעה לפועל וטיפול בכל סוגי החובות, הן עבור אנשים פרטיים והן עבור חברות ומוסדות, קטנים כגדולים. משרד עורכי דין גיטלין-קלימי עוסק גם בסוגיות מורכבות במיוחד, ומסייע לבעלי מוסדות וחברות לפתור את הבעיות שנוצרו להם על הצד הטוב ביותר. משרד גיטלין-קלימי מקפיד לפרוש בפני לקוחותיו את כל האפשרויות המשפטיות שלהם, ולהבהיר את המצב לאשורו, על מנת למנוע בלבול, טעויות וכישלונות. בנוסף, משרד עורכי הדין גיטלין-קלימי מתמחה גם בנושאים כמו מקרקעין ונדל"ן, דיני משפחה וכן הלאה.

צריכים לטפל בחובות של חברה או של מוסד? בואו לקבל את כל הסיוע המשפטי שאתם זקוקים לו, רק במשרד עורכי הדין גיטלין-קלימי!
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |