חקירות יכולת

מהי חקירת יכולת בהוצאה לפועל?
ההוצאה לפועל הוא גוף שאחראי לגבות חובות שלא שולמו. בקשת תשלום חוב לוקחת בדרך כלל זמן מה וזה מתחיל עם החיוב הראשוני, ולאחר שהוא לא משולם יש עוד ועוד התראות לתשלום עד שזה מגיע להוצאה לפועל. עדיף כמובן להימנע ממצב בו ההוצאה לפועל מעורבת בגביית חובות אך גם אם הגעתם לזה זה לא סוף פסוק. לא משנה למי אתם חייבים עם עורך דין טוב תוכלו להתמודד גם עם ההוצאה לפועל, ואם אין לכם יכולת לשלם את החוב שלכם חקירת יכולת בהוצאה לפועל היא משהו שסביר להניח שתצטרכו לעבור. הנה כמה מילים על חקירות יכולת ומי משתתף בה.

החקירה
חקירות יכולת של חייב מוגבל או כל אחד אחר בהוצאה לפועל מגיעה כמובן אחרי שהוא לא שילם את חובותיו והוא גם טוען שהוא לא יכול בשום אופן לעשות את זה. בגלל זה מגיעה חקירת יכולת בהוצאה לפועל שהיא כשמה כן היא, בדיקה של הכנסותיו וחובותיו של החייב והאם הוא באמת לא יכול לעמוד בחובות הללו. האם הוא משקר והוא מנסה לחסוך לעצמו את ההוצאה הזו או האם הוא באמת כבר במצב בו אין לו מה לעשות.

את חקירות היכולת מנהל ראש ההוצאה לפועל והוא רשאי להביא לחקירה עדים שונים מטעמו, וכל ההליך הינו הליך חובה הן לחייב כמובן והן לעדים שהוא מזמן כך שאי אפשר להימנע מזה. במקרים רבים משתתף בחקירה כזו גם הזוכה וגם עורך דין מטעמו, ואם הזוכה חושב שיש לחייב עוד נכסים שהוא לא דיווח עליהם עורך דינו יהיה רשאי לחקור אף הוא את החייב בשביל להוציא ממנו את האמת.

הסתבכת עם ההוצאה לפועל? משרד עו"ד גיטלין – קלימי יסייע לך.
אם אתה מסובך עם ההוצאה לפועל, משרד עורכי דין גיטלין קלימי יסייע לך לצאת מהתסבוכת הזו. שנים של ניסיון יחד עם מאות לקוחות מרוצים הם ההוכחה שאנו הטובים ביותר, ונשמח לספק גם לך את השירותים המשפטיים שלנו ואת המומחיות שלנו שתסייע לך לצאת מן החובות.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |