חובות למוסדות

הסדר חובות מול בנקים ואחרים
המצב הכלכלי בישראל אינו פשוט היום. רוב האנשים היום מתקשים לשרוד וחיים מחודש לחודש עד שחלק מהם נופל בשלב כלשהוא. זה יכול להיות בגלל בעיה שבגינה אי אפשר לעבוד פתאום כמו פיטורין, וזה יכול להיות בגלל עסק שנפל או מכל סיבה אחרת. מה שחשוב במקרה כזה הוא לא להילחץ וגם אם מתחילים לחזור אליכם צ'קים או שאתם לא מצליחים לעמוד בהתחייבויות שלכם יש מה לעשות.

עם עורך דין טוב שיידע לנהל משא ומתן כמו שצריך עם הנושים שלכם יכול מאוד להיות שלפחות חלק החובות הללו יימחקו ואם לא כולם אז רובם וחלק מהריביות שהצטברו במהלך השנים.

אינטרס גם של הנושים
הסדר חובות מול הבנקים או הסדר חובות למוסדות או כל גורם אחר שחייבים לו, הוא אינטרס של שני הצדדים. הפטר חובות הוא אינטרס של בעל החוב כמובן שלא יכול לשלם אותו אך הוא באמת ובתמים רוצה להגיע להסדר בו הוא כן יוכל לסגור את החוב בצורה כלשהיא, ומצד שני הוא אינטרס של הבנקים או של גורמים אחרים שחייבים להם כסף מכיוון שללא הסדר כזה סביר להניח שהם לא יקבלו כלום. אם זה חלק או כלום עדיף מבחינתם כמובן לקבל חלק מן החוב, והסדר כזה יכול במקרים רבים לספק אותם והם יוותרו אף על חלק לא מבוטל מן החוב.

ניהול נכון של המשא ומתן...
הסדר חובות מול בנקים או מול גורמים אחרים הוא משא ומתן לכל דבר. את המשא ומתן הזה מנהל עורך דין מוסמך, עורך דין בעל ניסיון בתחום שיכול לסייע ולהוציא את החייב מן החובות שלו. לעורך דין הבנקים יתייחסו הרבה יותר ברצינות כמו גם הגורמים האחרים וזו הדרך הנכונה לעשות את זה.

למה משרד גיטלין – קלימי?
למשרד גיטלין – קלימי יש ניסיון רב בניהול משאים ומתנים להסדרי חובות הן מול הבנקים, הן מול מוסדות או כל גורם אחר. אנו נשמח לסייע לך להיפטר מן החובות שלך ונשמח לעשות את זה על הצד הטוב ביותר בכדי שכל הצדדים ירוויחו.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |