הסדר חובות מול ספקים

הסדרי נושים – איך זה עובד?
זה יכול לתפוס כל אחד אך זה קורה בדרך כלל למי שיש לו עסק והעסק מסתבך כלכלית. העסק הולך ומתדרדר והחובות רק הולכים ונערמים, עד שיום אחד אי אפשר כבר להחזיר את החובות. הם מגיעים למצב כזה בו צ'קים מתחילים לחזור והבנק לא מכבד יותר התחייבויות שונות, מה שבסופו של דבר במקרים רבים מוביל להליך פשיטת רגל.

הליך פשיטת רגל הוא ההזדמנות של החייב להתחיל את חייו מחדש, לחלק את נכסיו בין אלו שהוא חייב להם ולהיפטר מהחובות שלו. הליך פשיטת רגל הוא אינטרס של כולם – של החייב מכיוון שזו הדרך היחידה שלו להיפטר מן החובות שלו, של המדינה מכיוון שגם ככה היא לא רואה כסף ממיסים מאותו אדם, ושל הנושים מכיוון שגם ככה הם לא יכולים לקבל את הכסף שלהם בחזרה וזו אולי הדרך היחידה שלהם לקבל לפחות חלק מהכסף שחייבים להם.

איך זה עובד בפועל?
הליך פשיטת רגל מתחיל עם צו כינוס נכסים. שזהו למעשה תהליך של הסדר חובות מול ספקים, הסדר בו לפי החוק כל אחד בתורו מקבל נתח מן הנכסים של החייב. טיפול בחובות על ידי הסדרי נושים הוא דרך משפטית להיפטר מהחובות, ובמקרים רבים זו הדרך היחידה של החייב. במקרים מסוימים טיב נכסיו של החייב מחייבים את בית המשפט למנות במהירות כונס נכסים בכדי שהנכסים הללו יישמרו לרגע החלוקה.

טיפול עו"ד
טיפול עורך דין במקרה כזה מטעם החייב הוא חובה. עורך דין יטפל בכל ההליך ויגיש את הבקשות בכדי שכמה שיותר מהר התהליך יסתיים. משרד גיטלין – קלימי הוא משרד עורכי דין שמספק את שירותיו בין השאר בתחום פשיטת הרגל, ובמהלך השנים טופלו מאות מקרים בהצלחה מרובה. במשרד גיטלין – קלימי תקבל כחייב יחס אישי וחם, והמון רצון טוב לעזור לך בכדי שהחיים שלך יוכלו לשוב למסלולם כמה שיותר מהר. צוות המשרד יעשה הכול בשביל שתוכל להשאיר את החובות שלך מאחוריך ובשביל שתוכל לחזור לשגרה ולשקם את החיים שלך כמה שיותר מוקדם.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |