הסדר חובות מול ספקים – זה רק משרד גיטלין-קלימי!

בעלי עסקים אשר עובדים עם ספקים, נתקלים לעיתים בבעיות של תשלום לאותם ספקים. אם העסק אינו מכניס כפי שהיה אמור להכניס, נוצרים חובות וקשיים בתשלומים. עם משרד עורכי הדין גיטלין-קלימי, תוכלו לפתור סכסוכים, משאת ולתת עם הנושים שלכם ולפתור בעיות של חובות על הצד הטוב ביותר.

הסדר חובות מול ספקים
כאשר ישנם חובות מול ספקים שונים אשר עובדים עם העסק, חשוב מאד ליצור איתם הסדר כלשהו, שיאפשר לבעל העסק לשלם את חובו בצורה שתהיה נוחה וטובה הן לבעל העסק והן לספקים. החובות הללו יוצרים מצבים מורכבים, ולכן חשוב להיעזר בעורכי דין מקצועיים על מנת ליצור הסדרים טובים ונוחים לכל הצדדים.

הסדרי נושים בהוצאה לפועל
כאשר ישנם תיקים בהוצאה לפועל, לעיתים ניתן ליצור הסדרי נושים בהוצאה לפועל, על מנת למנוע מצבים של עיקול חפצים או של פעולות משפטיות אחרות. טיפול בהוצאה לפועל צריך להיעשות בצורה מחושבת, על מנת למנוע הסתבכויות נוספות, ולפתור את אלו הקיימות.

משרד עורכי דין גיטלין-קלימי
כאשר ישנן בעיות עם נושים, חובות גדולים ותיקים בהוצאה לפועל, משרד עורכי הדין גיטלין-קלימי הוא המקום שאליו אתם רוצים לפנות על מנת לפתור את הבעיות שלכם. משרד עורכי דין גיטלין-קלימי מתמחה בטיפול בהוצאה לפועל, בגביית חובות ובעריכה של משא ומתן בין החייב לנושה, הן מצידו של החייב והן מצידו של הנושה. עם משרד עורכי הדין גיטלין-קלימי אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו לצאת בשלום מכל מצב של חובות, גם ממצבים מורכבים במיוחד, להתאושש ולעמוד על הרגליים מחדש. משרד עורכי דין גיטלין-קלימי מעניק שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים, ומתמחה בכל הפרטים החשובים בתחום. במשרד תוכלו לקבל גם שירות בנושאים של דיני משפחה, בדיני מקרקעין ועוד, והכל במומחיות הגבוהה ביותר, תוך ידע מקצועי רחב וכמובן שירות אדיב.

מסתבכים עם הנושים שלכם? יש לכם תיקים בהוצאה לפועל? בואו עוד היום לקבל את השירות המקצועי של משרד עורכי הדין גיטלין-קלימי!
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |