הסדרי נושים בהוצאה לפועל

הסדרי נושים בהוצאה לפועל
אף אחד לא רוצה להגיע למצב בו הוא מסתבך עם ההוצאה לפועל. בהוצאה לפועל מתחילים עיקולים והליכים אחרים לגביית חובות ומי שכבר נמצא שם ראוי שיסדיר את חובותיו כמה שיותר מהר. הגעה להוצאה לפועל היא לא משהו שכל אחד מגיע אליו, אלא בגלל חובות שאי אפשר לעמוד בהם שהנושה גם הוא לא מוצא דרך אחרת מלבד פנייה להוצאה לפועל.

אך אם הגעתם למצב בו אתם חדלי פירעון, אם הגעתם למצב בו אין לכם שום דרך להחזיר את החובות שלכם ועכשיו כבר ההוצאה לפועל מעורבת בזה, עם עורך דין להוצאה לפועל תוכלו להפחית משמעותית את החובות שלכם. טיפול בהוצאה לפועל צריך להיות מקצועי בכדי שמי שמטפל בזה יידע לקיים משא ומתן יעיל עם הנושים השונים.

הוצאה לפועל – לא סוף פסוק...
הבעיה היא שרוב החייבים אל יודעים את זה וחושבים שהגעה אל ההוצאה לפועל היא סוף הדרך. הם לא יודעים שחובות ניתן להפחית ולא יודעים איך לעשות את זה, אך מסתבר שעם הסדרי נושים בהוצאה לפועל שמתקיים בצורה מקצועית ניתן להפחית את החובות ולעיתים אף באופן משמעותי. עורך דין הוצאה לפועל הוא עורך דין שיודע איך לעשות את זה ואיך לנהל משא ומתן עם הבנקים, חברות האשראי, וכל נושה אחר שנמצא בסיפור. חוב יכול להגיע למאות אחוזים יותר ממה שהוא היה במקור מכיוון שמוסיפים לו הוצאות נלוות כמו שכר טרחה של עורך דין, הצמדה, והוצאות משפטיות נוספות.

צריך סיוע בהוצאה לפועל? משרד גיטלין  - קלימי יסייע לך.
אם יש לך חוב שלא שולם, חוב שהגיע עד להוצאה לפועל ועכשיו הוא נושא ריביות והצמדות מה שהגדיל אותו הרבה יותר ממה שהוא היה במקור, זה לא סוף פסוק ואנו במשרד גיטלין – קלימי נשמח לסייע לך לצלוח את זה. למשרדינו ניסיון רב במקרים מעין אלו ויכולת מרשימה לניהול משא ומתן על החובות הללו עם הנושים השונים בין אם אלו פרטיים ובין אם אלו בנקים ואחרים. נשמח לסייע גם לך להשאיר את החובות הללו מאחוריך.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |