עורך דין פשיטות רגל בפתח תקווה

היכן תמצאו עורך דין פשיטות רגל בפתח תקווה?
אדם שהגיע למצב שהוא חש כי כלו כל הקצין ואין לו כל דרך כדי לעלות מהבור אליו נפל, הוא לא מצליח להחזיר את חובותיו הרבים שעלו והשתרגו על צווארו, יכול על פי חוק לפנות אל עורכי דין לפשיטות רגל ולהכריז על פשיטת רגל.
הצעד הזה בו בוחר אדם להכריז על פשיטת רגל זהו צעד לא קל כלל וכלל. בדרך כלל יקדמו למהלך הרבה מאוד ניסיונות לרצות את הנושים, ללוות מפה ומשם כדי להחזיר את החובות ולסתום את החורים. אך יש מצבים בהם כבר אין כל דרך להיחלץ מהבוץ. במקרים מעין אלו מאפשר החוק להכריז על פשיטת רגל.

איך תמצאו עו"ד פשיטות רגל בפ"ת?
כאשר מכריזים על פשיטת רגל יש לפנות אל עורך דין פשיטת רגל בפתח תקווה, אמנם למצוא עו"ד פשיטות רגל בפ"ת זה לא ענין כל כך מסובך. מה שכן חשוב זה לבחור בעורך דין טוב ומקצועי. עורך דין שמכיר היטב את כל התהליך ויודע איך הוא צריך להתבצע. הוא צריך להגיש בקשה לכינוס נכסים זאת במקרה והנושים עדיין לא עשו זאת בעצמם. מלבד זאת עליו להגיש בקשת חייב יחד עם דו"ח מפורט שכולל את כל החובות וגם את כל הנכסים שיש לחייב. יחד עם כתב ויתור על סודיות ותצהיר בדבר הסתבכות כלכלית מגיש עו"ד פשיטות רגל בפ"ת את כל אלו לבית המשפט.
ישנם מקרים בהם יכול הנושה בעצמו להגיש את הבקשה לבית המשפט. יש לכך כמה וכמה תנאים שהנושה צריך לעמוד בהם. עו"ד פשיטות רגל בפ"ת ייכנס בשלב הזה לתמונה כדי לסייע ולהמשיך טיפול.
משרד גיטלין – קלימי מעניק שירותים משפטיים בתחומים רבים ובין היתר עורכי דין לפשיטות רגל בתחום פשיטת רגל והוצאה לפועל. הלקוחות שלנו זוכים ליחס אישי לייעוץ משפטי שוטף ולייצוג בבתי המשפט וגם גישור על פי צרכו של הלקוח. עורכי הדין כולם הינם בעלי ניסיון רב ומעניקים שירות מקצועי ביותר לכל לקוח ולקוח.

לפרטים נוספים על שירות של עורך דין פשיטת רגל בפתח תקווה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם על פי מיטב המסורת של גיטלין – קלימי.
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |