בקשות לפשיטת רגל

מי מגיש בקשות לפשיטת רגל?
מי שכבר מגיע למצב בו הוא רוצה להכריז על פשיטת רגל הוא בדרך כלל מי שכבר קלו עבורו כל הקיצין. הוא ניסה בכל דרך להחזיר את חובותיו והוא ניסה לרצות את נושיו, אך בשום מצב הוא לא הצליח לעשות את זה. בסופו של דבר הוא הגיע למצב בו הוא חדל פירעון מה שאומר שהוא לא מצליח לעמוד בהתחייבויות שלו, לא מצליח להשתקם וזו כנראה הדרך היחידה עבורו לעשות את זה. זה צעד לא קל אך זה עד מחייב במקרים רבים, ועל פי החוק בקשות לפשיטת רגל ניתן להגיש מסך חובות של 16,122 ₪. ברוב רובם של המקרים יהיה מדובר על הרבה יותר מזה.

מציאת עו"ד
עורכי דין פשיטות רגל בפתח תקווה כמו בכל מקום אחר בארץ לא חסר, אך צריך למצוא את הטובים בהם. עורך דין פשיטות רגל בפתח תקווה צריך להיות קודם כל עם ניסיון רב, אחד שיודע איך ההליך אמור להתבצע ואיך לזרז אותו מבחינת כל הגורמים. הוא צריך להגיש בקשה לכינוס נכסים אם הנושים לא עשו את זה וזה אומר בקשה מבית המשפט לחלק את הנכסים של החייב בין הנושים שלו, וזה אומר להגיש בקשת חייב. בקשת חייב מורכבת מהבקשה עצמה, בנוסף דו"ח מפורט של החובות והנכסים של החייב, בנוסף כתב ויתור על סודיות והטופס האחרון הינו תצהיר על הסתבכות כלכלית. את כל אלו מגיש עורך הדין לבית המשפט.

בקשה על ידי הנושה
בקשה לפתיחת הליך פשיטת רגל יכולה להתבצע גם על ידי אחד הנושים. יש תנאים מסויימים לכך והנושה חייב לעמוד בהם, ואז נכנס לתמונה עורך הדין של החייב בשביל לסייע ולהמשיך בטיפול. פשיטת רגל היא גם אינטרס של הנושים מכיוון שאין להם כבר מה להפסיד ואולי הדבר היחיד שהם יוכלו לקבל ממה שחייבים להם הוא נתח מן הנכסים שיש בידי כונס הנכסים של החייב.

משרד עורכי דין גיטלין – קלימי עוסק בין השאר בפשיטות רגל ויש לו ניסיון רב בתחום זה.
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |