בקשה לפשיטת רגל

החל מסך חובות של 16,122 ₪ ניתן להכריז על פשיטת רגל. בדרך כלל לא נראה אנשים עם היקף חובות כזה הממהרים להכריז על פשיטת רגל. אך זהו החוק היבש.
אדם שחייב כסף ולא מצליח להחזיר את חובותיו למרות ניסיונותיו הרבים לגרד כסף מפה ומשם ולסתום את החורים הרבים, הרי שכאשר הוא מושך את המפה כדי לכסות בפינה אחת, מתגלה הפינה השנייה. כי המפה פשוט קצרה מידי... או במילים אחרות, אין לו את האפשרות הכלכלית לכסות את החובות כולם מבלי שיתגלו חורים חדשים. מה עושים? אז אם באמת כבר כלו כל הקצין ואין לו עוד כוח להחזיק את הראש מעל המים, פונים אל משרד עורכי דין פשיטת רגל בפתח תקווה. אלו יכוונו אותו בדרך להכרזה "החגיגית" על פשיטת רגל.

כך תבחרו עורך דין לפשיטות רגל
כאשר למרבה הצער, כבר כשל כוח הסבל, והוא מעוניין לסגור את הפרק של גלגול החובות וגם של נדודי השינה, הרי שהוא יכול לפנות אל עו"ד פשיטת רגל בפ"ת שיסייע לו ויכוון אותו בכל התהליך של פנייה לבית המשפט עם ההכרזה על פשיטת הרגל. חשוב מאוד לבחור מבין עורכי דין פשיטת רגל בפתח תקווה את העורך דין המקצועי והמנוסה כדי שידע לטפל בכל מה שצריך במומחיות הנכונה.
מה יעשה עו"ד פשיטת רגל בפ"ת? עורך דין לפשיטות רגל יטפל בכל מה שצריך החל בפנייה אל כונס הנכסים, הגשת בקשת חייב, הכנה של רשימה מסודרת הכוללת את החובות וגם את הנכסים של החייב וגם תצהיר על הסתבכות כלכלית. ישנה אפשרות גם שהנושה יגיש את הבקשה לבית המשפט כאשר הוא רוצה לזרז את ההליכים ולקבל איזשהו נתח מתוך הנכסים של החייב. גם במקרה כזה יצטרכו להיכנס עורכי דין פשיטת רגל בפתח תקווה מטעם החייב לתמונה על מנת לטפל כראוי בכל התיק.

במשרד עורכי הדין גיטלין – קלימי תוכלו למצוא עורכי דין פשיטת רגל בפתח תקווה. עורכי הדין שלנו מעניקים ללקוחות את השירות הטוב ביותר תוך ליווי מקצועי ומסור לאורך כל הדרך. 
 
 
    אנא מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
גיטלין - קלימי משרד עורכי דין | 072-33-80-108 |